Istanbul Araç Kiralama

Istanbul Araç Kiralama

  • İstanbul Ataturk Havalimanı -Dış/İç Hatlar Araç Kiralama
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Ücretsiz Teslimat

İstanbul Atatürk Havalimanı

1953 yılında uluslararası hava trafiğine açılmış olan İstanbul Atatürk Havalimanı, Türkiye’nin en işlek havalimanı olarak hizmet veriyor. En büyük havalimanı olma özelliğini de barındıran bu havalimanı sadece İstanbul’u ziyaret edecek yolcuların değil, aktarmalı uçuş yapan yolcuların da kullandığı bir havalimanı. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Atatürk Havalimanı, yılda 61 milyonun üzerinde yolcuyu ağırlıyor.

İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI
İstanbul’a adımınızı attığınızda kolayca ofisimizi bulabilir ve aracınızı kiralayabilirsiniz.

İstanbul, tarihi ve kültürel açıdan yerli ve yabancı turistlerin en uğrak noktalarından biridir.

İstanbul’da keşfedeceğiniz onlarca durak arasındaki mesafeyi Atatürk Havalimanı araç kiralama hizmetiyle azaltabilir, vakitten kazandığınız gibi gezinizin tadını çıkartabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Avrupa Yakası araç kiralama ve rezervasyon işlemlerinizi Efes Oto ile yapabilirsiniz.

 

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI
İstanbul’un ikinci havalimanı olan ve Anadolu Yakası’nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı, ülkenin en işlek ikinci havalimanı olma özelliğini de taşımaktadır.

Uçuş bilgilerinizi tarafımıza bildirmeniz halinde havalimanında karşılıyoruz ve araç teslimatınızı yapıyoruz.Sabiha Gökçen araç kiralama hizmetinizi Efes Oto farkıyla gerçekleştiriyoruz.

 

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Ulaşım

D100, E5 ve Mahmutbey Atatürk Havaalanı Bağlantısı olmak üzere havalimanından ulaşımınızı sağlayacak üç ana yol bulunuyor. D100 ve E5’i takip ederek Haliç’e ulaşabiliyorsunuz. Mahmutbey Atatürk Havalimanı Bağlantısı’nı kullanarak E80’e geçiş yaptığınızda ise Fatih Sultan Mehmet Köprüsü sayesinde Asya Yakası’na ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

 

İstanbul Rehberi

İstanbul’un her köşesi sizi ayrı bir hikâyeyle buluşturuyor. Tarihe ve farklı kültürlere yolculuk yapmanızı sağlayan ilçeleriyle İstanbul’da görülmesi gereken çok yer var.

 

İstanbul’da Gezilecek Yerler

Sultanahmet: Sultanahmet Meydanı’nın çevresinde hem Osmanlı döneminden hem de Bizans döneminden pek çok mimari yapı bulunuyor. Bizans’tan kalma Yerebatan Sarnıcı ve Osmanlı’nın üzerinde düzenlemeler yaptığı Ayasofya Müzesi; Osmanlı Devleti’ne yüzyıllarca ev olmuş Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Camii bölgede görmeniz gereken yerlerden. Gülhane Parkı ve Arkeoloji Müzesi de Sultanahmet Meydanı’na oldukça yakın olan görülmesi gereken noktalar. İstanbul Havalimanı’ndan araba kiralayarak yaklaşık 21 kilometrelik bir yolculuğun ardından Sultanahmet Meydanı’na ulaşabilirsiniz.

Galata ve Karaköy: Galata ve Karaköy, İstanbul’un sevilen ve görülmesi gereken semtleri arasında yer alıyor. Galata Kulesi’nde İstanbul’u panoramik olarak izleyebilir ve Karaköy’ün hoş kafelerinde zaman geçirebilirsiniz. Sultanahmet Meydanı’ndan Galata Kulesi’ne yaklaşık 5 kilometrelik bir sürüşün ardından ulaşabilirsiniz.

Boğaz Semtleri: İstanbul eşittir İstanbul Boğazı manzarası… Şehrin farklı noktalarında bu manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ortaköy’den başlayabileceğiniz bu tura Arnavutköy, Emirgan, Trabya, Yeniköy gibi noktaları ekleyerek hoş bir rota oluşturabilirsiniz. Karaköy ile Ortaköy arasında yaklaşık 5 kilometrelik bir mesafe bulunuyor.