ARAÇ TESLİM ALMA BİLGİLERİ VE KİRALAMA KOŞULLARI

ARAÇ TESLİM ALMA BİLGİLERİ

Aracınızı teslim almadan önce gerekli tüm dökümanların hazır olmasına lütfen dikkat ediniz :

  • Sürücü Belgesi (Önlü arkalı fotokopisi).
  • Geçerli bir kredi kartı
  • Voucher ile kiralama yapan yolcular için de kredi kartından belirli bir miktar provizyon alınması zorunludur.
  • Rezervasyon onay belgesi
  • Pasaport, geçerli bir kimlik belgesi

Sadece pasaport yeterlidir ancak her ihtimale karşı geçerli bir kimlik belgesi daha yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız.

Kiralama Koşulları
Aracınızı teslim alacağınız ofisimize geldiğinizde araç kiralanmaya hazır durumda olacaktır. Tüm araçlarımızın mekanik, teknolojik ve konfor bakımından kiralamaya hazır olması için tüm gerekli hassasiyeti göstermek ilk önceliğimizdir. Bu standartların sağlanmadığını düşündüğünüz durumlar olursa, bize bu durumu iletiniz.

Senet yok, kredi kartı yok, DBS hesabı yok, teminat mektubu yok sadece şirket evraklarınızla kiralama yapın

Kiralama Öncesi Kontrol
Aracınızı teslim almadan önce aracı dikkatlice incelemenizi ve eğer sözleşmede belirtilmemiş herhangi bir çizik ya da zarar sözkonusu ise bunu ilgililerle konuşarak sözleşmeyi yenilemelerini isteyiniz. Aracınızı teslim ederken sözleşmede belirtilmemiş zararlar kiralama süresinde gerçekleşmiş kabul edilecek ve müşteri olarak bu zararlardan sorumlu olacağınızı belirtiriz.

Yakıt
Kiralanan araç size normal şartlarda tam depo dolu olarak teslim edilir ve yine aynı şekilde dolu olarak geri alınır. Bununla beraber bazı durumlarda teslim etme/teslim alma yakıt düzeyi değişebilir. Kiraladığınız aracı aynı düzeyde yakıt ile geri getirmediğiniz taktirde eksik yakıt ve akaryakıt hizmet bedeli ödemek durumunda kalacağınızı belirtiriz.

SATILIK WEBSİTESİ

Araç Kiralama sitesi ve onaylanmış Google Harita Adresi!